O NÁS

Kdo jsme
Naše designové a moderní výrobky jsou tvořeny přesně podle vašich požadavků.

Marforest – Místo, kde každý kus dřeva znovu ožije. Místo, kde ke všem špalíkům, trámkům i fošnám přistupujeme s láskou, úctou a péčí. Díky individuálnímu přístupu a ruční výrobě tak můžeme zaručit kvalitu a také to, že každý vyrobený kus je na celém světě jen jeden.

„Rosteme jen díky vám.“ Co to znamená? Za každý dokončený projekt zasadíme jeden strom.
Naše designové a moderní výrobky jsou tvořeny přesně podle vašich požadavků.

Vaše představa – náš návrh – naše ruce – Váš ORIGINÁL
Teď blíže o tom, co se děje za dveřmi naší dílny.

Dřevo získáváme ze zahrad a parků a výhradně z těch stromů, které se pokácet musejí.Každý kmen pro naší tvorbu si pečlivě vybereme .Dřevo dále necháváme zpracovat na kmenové pásové pile do 100 cm průměru kulatiny. Po nařezání je důkladně proloženo, zatíženo a vloženo do „trouby“, kde ho necháváme „péct“ 2 – 4 měsíce do výstupní vlhkosti 6 – 9 %. Poté je připraveno k výrobě. Všechno dřevo sami nezpracujeme, proto je u nás i možnost zakoupení fošen, prkének a koláčů pro vaši tvorbu.

A kdo na celý proces výroby od kmene až po výsledný produkt, který vám dělá radost, dohlíží?

— “ Mára “ —

Ahoj, já jsem Mára.

Do práce se dřevem jsem se zamiloval před pár lety, ale vlastně mě to k němu táhlo odjakživa. Vůně pilin, co létají vzduchem, když vzniká nový stůl, dveře, nebo rovnou trámy na celou střechu, mě provázela celé dětství. Poctivá truhlařina se totiž v naší rodině předává už po několik generací. A tak jsem se nakonec i já ocitl v dílně za truhlářským ponkem, kde se nechávám fascinovat jedinečnými vlastnostmi jednotlivých dřevin a neopakovatelnou kresbou každé fošny.

„Chci tvoření ze dřeva dávat nový směr.“

Po letech bádání, získávání zkušeností a mnoha nezdarech jsem to nevzdal. Naopak mě to utvrdilo v mém přesvědčení: ano, tohle je přesně to, co chci dělat.
WOOD and EPOXY
A tak se to podařilo… sen se stává skutečností.
Můj koníček je mým živobytím a živobytí jistotou.

Vítej, je tu MARFOREST

Jen díky vám
Děkujeme

Marforest

Místo kde každý kus dřeva znovu ožije. Místo kde ke každému kousku prkénka, špalíku, trámku, fošně přistupujeme s láskou, úctou a péčí. Díky individuálnímu přístupu ke každému projektu a ruční výrobě tak můžeme zaručit kvalitu a to, že každý vyrobený kus je na celém světě jen jeden - jedinečný .

Rosteme jen díky vám

Rosteme jen díky vám “ …. ? co to znamená ? :) za každým dokončeným projektem zasadíme jeden strom :)

Výhradně české dřeviny ze zahrad a lesů.

Výhradně z těžby stromů, které spadly náporem větru, uschly nebo ohrožovaly zdraví osob a jejich majetek. Kvůli naší tvorbě se nepokácí jediný zdravý strom.

Chceš svůj originál?

Jednoduše nám napiš, společně to vymyslíme

+420 774 444 576